+пильник в комплекті
-3%
-3%влевовправо
Сумка дорожня ручна поклажа, сумка для літака, сумка для зали, Grey Keepal
- В наявності
- Код: Кр-577
3 000 ₴
2 900 ₴
+380960766101
- +380 (93) 144-47-22Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зібралися у відпустку, відрядження або спортзал? Тоді невіддільна вам знадобиться дорожня сумка.
Стильна та зручна дорожня спортивна сумка є незамінним помічником у подорожах або в походах у спортзал.
Матеріал: фірмова канва.
Перевагою сумки є виготовлення всієї фурнітури з міцних, зносостійких матеріалів.
У комплекті плечовий регульований ремінь, який відстібається.
Ручки сумки міцні та надійні.
Відсилання на день замовлення.
Характеристики дорожньої сумки LV
-
Розмір: 50 x 29 x 26 см;
-
Матеріал: тканина "канва" ;
-
Виробництво Туреччина;
-
Цвет: сірий;
-
Всередині: одне відділення ;
-
2 нерегульовані ручки, регульований ремінь, відстібається;
-
Комплект: сумка + пильовик
У нашому магазині Ви можете купити брендову дорожню сумку інших кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 2 900 ₴




