
Сумка Жіноча Christian Dior Lady D-Lite , Сумка женская Кристиан Диор Леди серая
- В наличии
- Код: Кр-177с
2 400 ₴
- +380 (93) 144-47-22Viber, WhatsApp, Telegram
👜 Жіноча сумка Christian Dior Lady D-Lite
Кожна модель сумки, яку створює Christian Dior, – це не просто сумка, а витвір мистецтва.
Характеристики:
• Матеріал - текстиль
• Розмір : 23*20*11
• Виробництво : Туреччина
•Комплектуються в не брендованих коробках
🔎 Опис Сумочки:
- Сумка виконана з щільного текстилю. Спереду фірмовий напис бренду.
- Всередині підкладка текстильна, одне велике відділення, є карман на блискавці.
- На отворах для ручок прикріплені металеві літери D I O R окремо кожна.
- Так само в комплекті йде текстильний ремінець (2.5 см) на карабінах фіксованої довжини 93 сантиметри.
Деякі жінки вважають сумку іконою моди, якості та досконалості.
Сумки, які можна носити, витончено притримуючи кінчиками пальців або притиснувши до стегна, додадуть будь-якому образу вишуканості та жіночності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Christian Dior |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 235 мм |
| Длина плечевого ремня | 930 мм |
| Жесткость | Жесткая |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 2 400 ₴





