
Сумка Жіноча Christian Dior Lady D-Lite , Сумка Кристиан Диор Леди
- В наличии
- Код: Кр-177г
2 400 ₴
- +380 (93) 144-47-22Viber, WhatsApp, Telegram
👜 Жіноча сумка Christian Dior Lady D-Lite
Кожна модель сумки, яку створює Christian Dior, – це не просто сумка, а витвір мистецтва.
🔎 Опис Сумочки:
- Сумка виконана з щільного текстилю. Спереду фірмовий напис бренду.
- Всередині підкладка текстильна, одне велике відділення, є карман на блискавці.
- На отворах для ручок прикріплені металеві літери D I O R окремо кожна.
- Так само в комплекті йде текстильний ремінець (2.5 см) на карабінах фіксованої довжини 93 сантиметри.
Характеристики:
• Матеріал - текстиль
• Розмір : 23*20*11
• Виробництво : Туреччина
•Комплектуються в не брендованих коробках
Деякі жінки вважають сумку іконою моди, якості та досконалості.
Сумки, які можна носити, витончено притримуючи кінчиками пальців або притиснувши до стегна, додадуть будь-якому образу вишуканості та жіночності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Christian Dior |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 235 мм |
| Длина плечевого ремня | 930 мм |
| Жесткость | Жесткая |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 2 400 ₴



